C45-6DC-24
DigiKeyn tuotenumero
1053-C45-6DC-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C45-6DC-24
Kuvaus
FAN CORD 45DEG 6POS 24"
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimen virtajohto Tuulettimen naaraspääteliitin 45° (6) 24,0" (609,6mm) Avoimet johtimet
Kategoria
Pituus
24,0" (609,6mm)
Valmistaja
Orion Fans
Johtimien lukumäärä
2
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdon tyyppi
SPT-1
Osan tila
Aktiivinen
Johdon paksuus
18 AWG