OD1238-24HTB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1159-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD1238-24HTB
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC TERM
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 105,0CFM (2,94m³/min) 2 riviliitintä
EDA/CAD-mallit
OD1238-24HTB -mallit
Kategoria
Kohina
43,0dB
Valm.
Teho (wattia)
7 W
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 riviliitintä
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,320A
Leveys
38,50mm
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Vahvistettu lasikuidulla
Ilmavirtaus
105,0CFM (2,94m³/min)
Materiaali - terä
Staattinen paine
0,240 in H2O (59,8 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
65000 tuntia @ 45°C