UJ4SC075018L8S
DigiKeyn tuotenumero
5556-UJ4SC075018L8STR-ND - Rullattu teippi (TR)
5556-UJ4SC075018L8SCT-ND - Cut Tape (CT)
5556-UJ4SC075018L8SDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UJ4SC075018L8S
Kuvaus
SICFET N-CH 750V 53A TOLL
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 750 V 53A (Tc) 349W (Tc) Kiinnitys pintaan TOLL
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
6V @ 10mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
37.8 nC @ 15 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1414 pF @ 400 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
349W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
750 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TOLL
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
12V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
23mOhm @ 50A, 12V