SZMM3Z6V2T1G
DigiKeyn tuotenumero
SZMM3Z6V2T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZMM3Z6V2T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM3Z6V2T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMM3Z6V2T1G
Kuvaus
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 6.2 V 300 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOD-323
EDA/CAD-mallit
SZMM3Z6V2T1G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±6%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
10 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 4 V