SZMM3Z10VST1G
DigiKeyn tuotenumero
SZMM3Z10VST1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZMM3Z10VST1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM3Z10VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMM3Z10VST1G
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
53 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V 300 mW Kiinnitys pintaan SOD-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SZMM3Z10VST1G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teho - maksimi
300 mW
Pakkaus / kotelo
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 6 V