BZT52-B10S-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZT52-B10S-AU_R1_000A1 |
Kuvaus | DIODE ZENER 10V 200MW SOD323 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 9 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 10 V 200 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 100 nA @ 7.5 V |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Sarja | Luokka Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Pakkaus / kotelo |
Toleranssi ±2% | Valmistajan laitepakkaus SOD-323 |
Teho - maksimi 200 mW | Päätuotenumero |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 15 Ohms |