SZBZX84C4V7LT1G
DigiKeyn tuotenumero
SZBZX84C4V7LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZBZX84C4V7LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZBZX84C4V7LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZBZX84C4V7LT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
50 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.7 V 250 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
EDA/CAD-mallit
SZBZX84C4V7LT1G -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 2 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±6%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
250 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms