BZX84C4V7LT1G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 22 944
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 2 791
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 4.7 V 250 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
BZX84C4V7LT1G
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C4V7LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84C4V7LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C4V7LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C4V7LT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
50 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
BZX84C4V7LT1G -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 2 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
250 mW