NTTFS4C10NTWG
DigiKeyn tuotenumero
NTTFS4C10NTWGOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NTTFS4C10NTWGOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NTTFS4C10NTWGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NTTFS4C10NTWG
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 8.2A/44A 8WDFN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 8,2A (Ta), 44A (Tc) 790mW (Ta), 23,6W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-WDFN (3,3x3,3)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,2V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
18.6 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Vanhentunut
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
993 pF @ 15 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
790mW (Ta), 23,6W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
8-WDFN (3,3x3,3)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
7,4mOhm @ 30A, 10V