NTMFS4C10NT1G
DigiKeyn tuotenumero
NTMFS4C10NT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NTMFS4C10NT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NTMFS4C10NT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NTMFS4C10NT1G
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 8.2A 5DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 8,2A (Ta) 750mW (Ta), 23,6W (Tc) Kiinnitys pintaan 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NTMFS4C10NT1G -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,2V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
9.7 nC @ 4.5 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
987 pF @ 15 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
750mW (Ta), 23,6W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
6,95mOhm @ 30A, 10V