NTHL020N090SC1
DigiKeyn tuotenumero
5556-NTHL020N090SC1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NTHL020N090SC1
Kuvaus
SICFET N-CH 900V 118A TO247-3
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 900 V 118A (Tc) 503W (Tc) Läpivientiaukko TO-247-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NTHL020N090SC1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,3V @ 20mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
196 nC @ 15 V
Pakkaustapa
Putki
Vgs (maks.)
+19V, -10V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
4415 pF @ 450 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
503W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
900 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-247-3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
15V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
28mOhm @ 60A, 15V