NTD25P03LT4G
DigiKeyn tuotenumero
NTD25P03LT4GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NTD25P03LT4GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NTD25P03LT4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NTD25P03LT4G
Kuvaus
MOSFET P-CH 30V 25A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 30 V 25A (Ta) 75W (Tj) Kiinnitys pintaan DPAK
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
20 nC @ 5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±15V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1260 pF @ 25 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
75W (Tj)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4V, 5V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
80mOhm @ 25A, 5V