NSR01L30NXT5G
DigiKeyn tuotenumero
NSR01L30NXT5GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NSR01L30NXT5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NSR01L30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NSR01L30NXT5G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2DSN
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 100mA Kiinnitys pintaan 2-DSN (0,60x0,30)
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 30 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
7pF @ 5V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Valmistajan laitepakkaus
2-DSN (0,60x0,30)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
530 mV @ 100 mA