PMEG3002AESFYL | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PMEG3002AESFYL |
Kuvaus | DIODE SCHOTTK 30V 200MA DSN06032 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 30 V 200mA Kiinnitys pintaan DSN0603-2 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Käänteinen elpymisaika (trr) 1.37 ns |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 80 µA @ 30 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kapasitanssi @ Vr, F 22pF @ 1V, 1MHz |