NRVB2H100SFT3G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 18 219
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 58 475
Tekniset tiedot
Panjit International Inc.
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Diodit 100 V 2A Kiinnitys pintaan SOD-123FL
NRVB2H100SFT3G
DigiKeyn tuotenumero
488-NRVB2H100SFT3GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NRVB2H100SFT3GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NRVB2H100SFT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NRVB2H100SFT3G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL
Valmistajan vakio toimitusaika
43 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
NRVB2H100SFT3G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 100 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123FL
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
840 mV @ 2 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)