PMEG10010ELRX
DigiKeyn tuotenumero
1727-2394-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-2394-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-2394-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMEG10010ELRX
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 1A Kiinnitys pintaan SOD-123W
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
3.7 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
150 nA @ 100 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
70pF @ 1V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123W
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
770 mV @ 1 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)