SZ1SMA36AT3G
DigiKeyn tuotenumero
F11522TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F11522CT-ND - Cut Tape (CT)
F11522DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZ1SMA36AT3G
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Tarkka kuvaus
58,1V Puristusliitin 6,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Kategoria
Teho - pulssin huippu
400W
No
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
345pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
36V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
40V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58,1V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,9A