MMSZ3V9T1G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 10 663
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 3.9 V 500 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
MMSZ3V9T1G
DigiKeyn tuotenumero
MMSZ3V9T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MMSZ3V9T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMSZ3V9T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMSZ3V9T1G
Kuvaus
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
43 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MMSZ3V9T1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms