MFBW1V2012-181-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MFBW1V2012-181-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MFBW1V2012-181-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBW1V2012-181-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MFBW1V2012-181-R
Kuvaus
FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
180 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 2A 150mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
150mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Impedanssi taajuudella
180 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)