MMBZ27VALT1G
DigiKeyn tuotenumero
MMBZ27VALT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MMBZ27VALT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMBZ27VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMBZ27VALT1G
Kuvaus
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT-23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
54 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener - ryhmät 1 pari yhteinen anodi 27 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MMBZ27VALT1G -mallit
Kategoria
Teho - maksimi
300 mW
Valmistaja
onsemi
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 22 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Konfiguraatio
1 pari yhteinen anodi
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - zener (nim.) (Vz)
27 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Toleranssi
±5%