MM5Z18VT1G
DigiKeyn tuotenumero
488-MM5Z18VT1GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-MM5Z18VT1GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-MM5Z18VT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM5Z18VT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 18V 500MW SOD523
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 18 V 500 mW ±6,4% Kiinnitys pintaan SOD-523
EDA/CAD-mallit
MM5Z18VT1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 12.6 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±6,4%
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
45 Ohms