MM3Z18VT1G
DigiKeyn tuotenumero
MM3Z18VT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM3Z18VT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z18VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z18VT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
53 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 18 V 300 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOD-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MM3Z18VT1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 12.6 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±6%
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
45 Ohms