MM5Z12VT1G
DigiKeyn tuotenumero
MM5Z12VT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM5Z12VT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM5Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM5Z12VT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 500MW SOD523
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 500 mW ±5,4% Kiinnitys pintaan SOD-523
EDA/CAD-mallit
MM5Z12VT1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±5,4%
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
25 Ohms