LM1117MPX-33NOPB
DigiKeyn tuotenumero
488-LM1117MPX-33NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-LM1117MPX-33NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
488-LM1117MPX-33NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM1117MPX-33NOPB
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA SOT-223
EDA/CAD-mallit
LM1117MPX-33NOPB -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (120Hz)
Toimintalämpötila
0°C – 125°C (TA)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
20V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,2V @ 800mA