BLM31KN271SZ1L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BLM31KN271SZ1L |
Kuvaus | FERRITE BEAD 270 OHM 1206 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 270 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 4,5A 16mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BLM31KN271SZ1L -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 16mOhm |
Valmistaja Murata Electronics | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Voimajohto | Korkeus (maks.) 0,071" (1,80mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Impedanssi taajuudella 270 Ohms @ 100 MHz | Päätuotenumero |
Virtaluokitus (maks.) 4,5A |