FSV15100V
DigiKeyn tuotenumero
FSV15100VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FSV15100VCT-ND - Cut Tape (CT)
FSV15100VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSV15100V
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO2773
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 15A Kiinnitys pintaan TO-277-3
EDA/CAD-mallit
FSV15100V -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
80 µA @ 100 V
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
15A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
660 mV @ 15 A