FSUSB30L10X
DigiKeyn tuotenumero
FSUSB30L10XTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSUSB30L10X
Kuvaus
IC USB SWITCH 2X2 10MICROPAK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
USB Kytkin IC 1 kanavainen 10-MicroPak™
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FSUSB30L10X -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
3V – 4,3V
Valmistaja
onsemi
-3 db:n kaistanleveys
720MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Ominaisuudet
Break-Before-Make, USB 2.0
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Sovellukset
USB
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kytkinpiiri
DPDT
Pakkaus / kotelo
10-UFQFN avoin juotoskohta
Kanavien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
10-MicroPak™
Päästötilan resistanssi (maks.)
10Ohm