FSUSB43L10X
DigiKeyn tuotenumero
FSUSB43L10XFSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FSUSB43L10XFSCT-ND - Cut Tape (CT)
FSUSB43L10XFSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSUSB43L10X
Kuvaus
IC USB MUX/SWITCH 10MICROPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
USB Kytkin IC 1 kanavainen 10-MicroPak™
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FSUSB43L10X -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
3V – 4,3V
Valmistaja
onsemi
-3 db:n kaistanleveys
720MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Break-Before-Make, USB 2.0
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Sovellukset
USB
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kytkinpiiri
DPDT
Pakkaus / kotelo
10-UFQFN avoin juotoskohta
Kanavien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
10-MicroPak™
Päästötilan resistanssi (maks.)
6,5Ohm