FQB22P10TM
DigiKeyn tuotenumero
FQB22P10TMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FQB22P10TMCT-ND - Cut Tape (CT)
FQB22P10TMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FQB22P10TM
Kuvaus
MOSFET P-CH 100V 22A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 100 V 22A (Tc) 3,75W (Ta), 125W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
50 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1500 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3,75W (Ta), 125W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (D2PAK)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
125mOhm @ 11A, 10V