FDMS86202ET120
DigiKeyn tuotenumero
FDMS86202ET120TR-ND - Rullattu teippi (TR)
FDMS86202ET120CT-ND - Cut Tape (CT)
FDMS86202ET120DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDMS86202ET120
Kuvaus
MOSFET N-CH 120V 13.5/102A PWR56
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 120 V 13,5A (Ta), 102A (Tc) 3,3W (Ta), 187W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-PQFN (5x6)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
64 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
4585 pF @ 60 V
Tehohäviö (maks.)
3,3W (Ta), 187W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
120 V
Valmistajan laitepakkaus
8-PQFN (5x6)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
7,2mOhm @ 13,5A, 10V