FDB035N10A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FDB035N10A |
Kuvaus | MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 100 V 120A (Tc) 333W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | FDB035N10A -mallit |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 4V @ 250µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 116 nC @ 10 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±20V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 7295 pF @ 25 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 333W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 100 V | Valmistajan laitepakkaus TO-263 (D2PAK) |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 3,5mOhm @ 75A, 10V |