FDB035N10A
DigiKeyn tuotenumero
FDB035N10ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
FDB035N10ACT-ND - Cut Tape (CT)
FDB035N10ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDB035N10A
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 120A (Tc) 333W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FDB035N10A -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
116 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
7295 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
333W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (D2PAK)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
3,5mOhm @ 75A, 10V