FCMT080N65S3
DigiKeyn tuotenumero
488-FCMT080N65S3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-FCMT080N65S3CT-ND - Cut Tape (CT)
488-FCMT080N65S3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FCMT080N65S3
Kuvaus
MOSFET N-CH 650V 38A 4TDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 38A (Tc) 260W (Tc) Kiinnitys pintaan 4-TDFN (8x8)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 880µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
71 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2765 pF @ 400 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
260W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
4-TDFN (8x8)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
80mOhm @ 19A, 10V