ESD9L3.3ST5G
DigiKeyn tuotenumero
ESD9L3.3ST5GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ESD9L3.3ST5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
ESD9L3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESD9L3.3ST5G
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 9VC SOD923
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
9V Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-923
EDA/CAD-mallit
ESD9L3.3ST5G -mallit
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
0,5pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
SOD-923
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
4,8V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
9V