BLE32PN300SN1L
DigiKeyn tuotenumero
490-9566-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-9566-1-ND - Cut Tape (CT)
490-9566-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLE32PN300SN1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1210 (3225 metrinen) 10A 1,6mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLE32PN300SN1L -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
10A
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,6mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,087" (2,20mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Impedanssi taajuudella
30 Ohms @ 100 MHz