HFP322520PF-300T100
DigiKeyn tuotenumero
4816-HFP322520PF-300T100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4816-HFP322520PF-300T100CT-ND - Cut Tape (CT)
4816-HFP322520PF-300T100DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HFP322520PF-300T100
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 Ohms 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 1210 (3225 metrinen) 10A 1,6mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
10A
Valmistaja
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,6mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,087" (2,20mm)
Impedanssi taajuudella
30 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)