BZX84C5V6LT1G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodes Incorporated
Varastossa: 95
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Samankaltainen
Samankaltainen
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Diodit - Zener 5.6 V 250 mW ±7% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
SOT-23-3,TO-236-3,Micro3,SSD3,SST3
BZX84C5V6LT1G
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C5V6LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84C5V6LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C5V6LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C5V6LT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
50 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
40 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 2 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±7%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
250 mW