BZX79C2V4
DigiKeyn tuotenumero
BZX79C2V4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX79C2V4
Kuvaus
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.4 V 500 mW ±5% Läpivientiaukko DO-35
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 100 mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-65°C – 200°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
DO-35
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms