BZX79C15
DigiKeyn tuotenumero
BZX79C15-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX79C15
Kuvaus
DIODE ZENER 15V 500MW DO35
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 15 V 500 mW ±5% Läpivientiaukko DO-35
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX79C15 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 10.5 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 100 mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-65°C – 200°C
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
DO-35
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms