BZX79-C15,143 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZX79-C15,143 |
Kuvaus | DIODE ZENER 15V 400MW ALF2 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 15 V 400 mW ±5% Läpivientiaukko ALF2 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 50 nA @ 10.5 V |
Valm. | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 900 mV @ 10 mA |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Toimintalämpötila -65°C – 200°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Pakkaus / kotelo |
Toleranssi ±5% | Valmistajan laitepakkaus ALF2 |
Teho - maksimi 400 mW | Päätuotenumero |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 30 Ohms |