ED500/4DS
ED500/4DS
ED500/4DS
DigiKeyn tuotenumero
ED2221-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ED500/4DS
Kuvaus
TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Tarkka kuvaus
4 Riviliittimet - johdin – kortti Vaaka kortin kanssa 0,197" (5,00mm) Läpivientiaukko
Toimintalämpötila
-30°C – 105°C
Napoja tasoa kohden
4
Jako
0,197" (5,00mm)
Virta
15 A
Jännite
300 V