ED500/12DS on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 76
Tekniset tiedot
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Varastossa: 0
12 Riviliittimet - johdin – kortti Vaaka kortin kanssa 0,197" (5,00mm) Läpivientiaukko
ED500/12DS
ED500/12DS
ED500/12DS
DigiKeyn tuotenumero
ED2226-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ED500/12DS
Kuvaus
TERM BLK 12P SIDE ENTRY 5MM PCB
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Johdon paksuus
14-22 AWG
Valmistaja
On Shore Technology Inc.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Johtimen terminointi
Ruuvi - lehtijousi, Johdinsuojus
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Sininen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 105°C
Tasojen lukumäärä
1
Kotelon materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Napoja tasoa kohden
12
Kontaktin materiaali - pinnoite
Messinki
Jako
0,197" (5,00mm)
Pidikkeen materiaali - pinnoite
Teräs, Ruostumaton
Liitännän orientaatio
Vaaka kortin kanssa
Vääntömomentti - ruuvi
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Virta
15 A
Ruuvin kierre
M2,6
Jännite
300 V