G3VM-401FR(TR05) on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Omron Electronics Inc-EMC Div
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) 8-SMD (0,300", 7,62mm)
39-8-DIP-SMT
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
G3VM-401FR(TR05)
DigiKeyn tuotenumero
39-G3VM-401FR(TR05)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
39-G3VM-401FR(TR05)CT-ND - Cut Tape (CT)
39-G3VM-401FR(TR05)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G3VM-401FR(TR05)
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G3VM-401FR(TR05) -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
1,64VDC
Valm.
Jännite - kuorma
0 V ~ 400 V
Sarja
Kuormavirta
400 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Päästötilan resistanssi (maks.)
5 Ohms
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C