G3VM-401FR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Omron Electronics Inc-EMC Div
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) 8-SMD (0,300", 7,62mm)
39-8-DIP-SMT
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
G3VM-401FR
DigiKeyn tuotenumero
39-G3VM-401FR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G3VM-401FR
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G3VM-401FR -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
1,64VDC
Valm.
Jännite - kuorma
0 V ~ 400 V
Sarja
Kuormavirta
400 mA
Pakkaustapa
Putki
Päästötilan resistanssi (maks.)
5 Ohms
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C