CFR2B12H
DigiKeyn tuotenumero
4631-CFR2B12H-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFR2B12H
Kuvaus
FAN BLOWER CF 68.8X23.5MM 12VDC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Puhallin, Ristivirtaus 12VDC Suorakulmainen - 68,8mm pit. x 23mm kork. Pallo 5,5CFM (0,154m³/min)
Kategoria
Ilmavirtaus
5,5CFM (0,154m³/min)
Valm.
Laakerin tyyppi
Pallo
Sarja
Tuuletintyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Kohina
25,0dB
Osan tila
Aktiivinen
Teho (wattia)
1 W
Jännite – nimellinen
RPM
Koko/mitat
Suorakulmainen - 68,8mm pit. x 23mm kork.
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Leveys
23,50mm