CFR1B12H
DigiKeyn tuotenumero
4631-CFR1B12H-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFR1B12H
Kuvaus
FAN MIC BLOWER 43.8X23.5MM 12VDC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Mikropuhallin 12VDC Suorakulmainen - 43,8mm pit. x 23mm kork. Pallo 6,7CFM (0,188m³/min)
Kategoria
Staattinen paine
0,190 in H2O (46,1 Pa)
Valm.
Laakerin tyyppi
Pallo
Sarja
Tuuletintyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Lukitun roottorin suojaus
Osan tila
Aktiivinen
Kohina
28,0dB(A)
Jännite – nimellinen
Teho (wattia)
840 mW
Koko/mitat
Suorakulmainen - 43,8mm pit. x 23mm kork.
RPM
Leveys
23,50mm
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C