TFA20C05DBER
DigiKeyn tuotenumero
273-TFA20C05DBERTR-ND - Rullattu teippi (TR)
273-TFA20C05DBERCT-ND - Cut Tape (CT)
273-TFA20C05DBERDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TFA20C05DBER
Kuvaus
0805 RF ATTENUATOR
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Vaimentimet 5dB 0 Hz ~ 20 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (2012 metrinen)
Kategoria
Vaimennusarvo
5dB
Valmistaja
Ohmite
Taajuusalue
0 Hz ~ 20 GHz
Sarja
Teho (wattia)
100mW
Digi-Reel®
Impedanssi
50 Ohms