TFA20C01DBER
DigiKeyn tuotenumero
273-TFA20C01DBERTR-ND - Rullattu teippi (TR)
273-TFA20C01DBERCT-ND - Cut Tape (CT)
273-TFA20C01DBERDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TFA20C01DBER
Kuvaus
0805 RF ATTENUATOR
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Vaimentimet 1dB 0 Hz ~ 20 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (2012 metrinen)
Kategoria
Vaimennusarvo
1dB
Valmistaja
Ohmite
Taajuusalue
0 Hz ~ 20 GHz
Sarja
Teho (wattia)
100mW
Digi-Reel®
Impedanssi
50 Ohms