SS-10-15SPEW
DigiKeyn tuotenumero
563-SS-10-15SPEW-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SS-10-15SPEW
Kuvaus
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIP-kytkimet SP5T 5 napainen Läpivientiaukko Pyörivä kytkentä työkalulle Toimilaite 100mA 5VDC
Kategoria
Aktuaattorin taso
Tasakorkea, Upotettu
Valmistaja
Nidec Components
Korkeus kortin yläpuolella
0,276" (7,00mm)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Aktiivinen
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Piiri
SP5T
Pestävä
No
Napojen lukumäärä
5
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Virtaluokitus (ampeeria)
100mA
Pituus
0,394" (10,00mm)
Jänniteluokitus
5VDC