SS-10-15SPE
SS-10-15SPE
SS-10-15SPE
DigiKeyn tuotenumero
563-1077-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SS-10-15SPE
Kuvaus
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIP-kytkimet SP5T 5 napainen Läpivientiaukko Pyörivä kytkentä työkalulle Toimilaite 100mA 5VDC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SS-10-15SPE -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Valmistaja
Nidec Components
Korkeus kortin yläpuolella
0,275" (6,99mm)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Aktiivinen
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Piiri
SP5T
Pestävä
Kyllä
Napojen lukumäärä
5
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Virtaluokitus (ampeeria)
100mA
Rungon materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Jänniteluokitus
5VDC
Pituus
0,394" (10,00mm)